sobota, 3 września 2011

Ruszylismy : )

Po wielu trudach otworzyliśmy sklep i serwis komputerowy z prawdziwego zdarzenia:  INFORMATYK w Olsztynku.
Owe "trudy" polegały na zabezpieczeniu dostaw z pewnych źródeł oraz zapewnieniu mieszkańcom Olsztynka takich cen, aby NIKOMU nie opłacało sie jechać choćby do Olsztyna po pen-drive, router, notebook, komputer itd...
Teraz pozostaje nam zdobywać zaufanie klientów rzetelną i profesjonalną obsługą.
Od razu rozczarujemy tych pesymistów, którzy mówią "eeee w Olsztynku to się nie uda..." - ponieważ deklarujemy: My jesteśmy tu na długo. Wiemy, że próbowano w Olsztynku "zarabiać" na mieszkańcach, oraz że szybko zamykano sklepy czy serwisy komputerowe.  Dlatego od początku budujemy relacje z klientami poprzez miłą, grzeczną obsługę i rozległą wiedzę informatyczną. Każdy może przyjść do nas i poradzić się we wszystkich sprawach związanych z informatyką.
W czym jestesmy lepsi od firm z Olsztyna ?
Przede wszystkim - jesteśmy Tu i Teraz.
Po drugie - w naszej małej miejscowości szybko by sie rozeszło jakbyśmy "wcisnęli" komuś bubel.
Po trzecie - współpracujemy z firmami z Olsztyna.
Po następne - żaden typowy sklep w Olsztynie nie jest w stanie konkurować z firmą informatyczną jaką jest Informatyk.
Można by tak wyliczać bez końca, ale każdy swój rozum ma i wie, że serwis to najważniejszy element komputera zarówno w domu jak i w pracy.

Nasza załoga to Aurelia i Wojtek w Olsztynku oraz Bogdan, Grzesiek i Sławek w Olsztynie.
Siłą Aurelii jest wiara w społeczeństwo Olsztynka. W to , że klienci jej firmy będa się śmiali z tych co kupili sprzęt w hipermarkecie i z byle powodu muszą najpierw dostarczyć sprzęt do sklepu (tak tak - ONI nie maja serwisów) a po miesiącu (jak dobrze pójdzie) pojechać drugi raz aby sprzęt odebrać.
Siłą Wojtka jest wiedza informatyczna jaka zdobywał od lat będąc starszym informatykiem w administracji samorzadowej. Pod jego kierownictwem komputeryzowano urzędy miast czy gmin. Wojtek zajmuje sie również serwisem baz danych oraz serwisem i wdrożeniami oprogramowania. Subiekt GT, WF-MAG, Płatnik, Kadry i Płace , FK czy podpis elektroniczny i inne programy nie maja przed nim tajemnic.
Wojtek wie co to ochrona danych osobowych czy poufność w stosunku do danych znajdujących sie na komputerze oddanym do serwisu. (zobacz: nasza polityka prywatności)
Pierwsza rzecz jaka robi - to zabezpieczenie danych, a dopiero potem przystepuje do naprawy.
Bogdan, Grzesiek i Sławek zajmuja się dostawami sprzętu. Dbaja o to , aby nasi klienci otrzymali produkty najwyższej jakości z legalnych kanałów dystrybucyjnych oraz w najlepszej cenie.
Zapraszamy do korzystania z usług Informatyka.